Prasa o nas
podziel się:

Puls Medycyny, Cyfrowe archiwum zamiast papierowego

Firmy archiwizacyjne oferują różne formy współpracy z placówkami medycznymi. Jedna z nich zakłada kompleksową obsługę rejestracji, porządkowanie, przechowywanie i udostępnianie dokumentacji. Wszystkie te zadania w całości realizowane są przez firmę outsourcingową – tłumaczy Konrad Rochalski, prezes firmy ArchiDoc udostępniającej profesjonalne powierzchnie magazynowe dla sektora medycznego

Polskatimes.pl, Polskie firmy nie cyfryzują się i wiele na tym tracą

Głównym motorem cyfryzacji jest chęć redukcji kosztów oraz rosnąca konkurencyjność. Duzi gracze w takich sektorach jak telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse i bankowość digitalizują się szybko i skutecznie.

Puls Biznesu, Firmy odkopują się z papierów

Przejście z tradycyjnego obiegu dokumentów na cyfrowy daje oszczędności i usprawnia działania administracyjne.

stooq.pl, OEX zrealizował transakcję nabycia 100% akcji Archidoc

Pomiędzy emitentem a Teronita Holdings Limited z siedzibą w Larnace (sprzedający) została zawarta umowa przyrzeczona sprzedaży akcji Archidoc, w wyniku czego emitent zrealizował transakcję nabycia akcji Archidoc

GoWork.pl, Wywiad z Igą Mettler HR Manager

Oferujemy kompleksowe wsparcie związane z szeroko pojętym obiegiem informacji w przedsiębiorstwach. Wpisujemy się w zjawiska z obszaru cyfrowej transformacji.

Puls Biznesu, ArchiDoc rekrutuje dla Brytyjczyków

Polska spółka BPO zdobyła nowego klienta - brytyjską spółkę Phlexglobal. Będzie dla niej pracować 50 osób.Lublin będzie mieć kolejne centrum usług.

Rzeczpospolita, Firmy częściej wybierają biuro bez papieru.

O 20 proc., do 700 min zł, wzrosła w ubiegłym roku wartość usług zarządzania dokumentami i procesów back-office. - Koncepcja biura bez papieru jest coraz bardziej atrakcyjna dla firm.

Outsourcing Magazine, Czy firma może funkcjonować bez papieru?

W zarządzaniu dokumentacją przedsiębiorstwa pozostającego w kontakcie z tysiącami klientów niezwykle ważna jest organizacja procesów jej przetwarzania. Sprawna obsługa ogromnej liczby zapytań i zdarzeń oznacza zadowolenie klienta a w efekcie sukces firmy.

Gazeta Finansowa, Who is who - osobowości outsourcingu

Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc i Voice Contact Center z branżą nowoczesnych usług biznesowych związany od 1999 r. Współtworzył, a od 2011 r. kieruje Grupą OEX, jedną z największych polskich firm na rynku BPO.

Harvard Business Review, Przesyłka która buduje przewagę

Branża kurierska przeszła transformację - ze zwykłego dostawcy usługi przeobraziła się w partnera wspierającego rozwój biznesu klienta. Nadawcy, którzy potrafią działać wspólnie z operatorami, wykorzystać ich wiedzę oraz infrastrukturę, mogą łatwiej odnieść sukces. Szybciej będą reagować na szansę rynkowe i skuteczniej prowadzić sprzedaż, zdobywając lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów.

Biurowce w Polsce, Magazynowanie dokumentów nie musi być horrorem - najnowsze trendy w archiwizacji

Faktury, umowy, korespondencja z klientami, dokumentacja kadrowo-płacowa to codzienność każdej firmy. Jak sprawnie zarządzać dokumentami, nie tracąc przy tym niepotrzebnie czasu i pieniędzy?

Top Logistyk, Porządek informacyjny

Problemowi zarządzania obiegiem dokumentów i procesem wymiany informacji musi stawić czoła każde przedsiębiorstwo. Swoje typowe problemy mają też w tej materii firmy z sektora TSL. W jaki sposób usprawnić ten proces i zapanować nad potencjalnymi kłopotami?

Rzeczpospolita, Bity zamiast papieru

Archiwizacja dokumentów w wersji elektronicznej nie tylko usprawnia obieg informacji w organizacji, ale też gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa danych. Ochronę przechowywanych w e-archiwum plików zapewniają kompleksowe rozwiązania, nie tylko informatyczne, ale także procedury chroniące przed nieuprawnionym dostępem do informacji.

Gazeta Wyborcza. Nowe technologie dla biznesu, Dokumenty liczone w kilometrach

Jak poradzić sobie z rosnącą stertą dokumentów w firmie? Żaden nie może się zgubić lub zniszczyć. Każdy może kiedyś być bardzo ważny. Powierzenie zarządzania dokumentami wyspecjalizowanej firmie to pozbycie się kłopotu i szansa na oszczędności.