15.02.2006

15.02.2006, „ArchiDoc otwiera biuro w Warszawie”, Puls Biznesu

ArchiDoc, firma świadcząca usługi kompleksowego zarządzania dokumentami, uruchomiła w Warszawie biuro klientów strategicznych.

Utworzenie biura wpisuje się w nową strategię biznesową firmy, która zakłada podział na trzy główne jednostki: biuro klientów strategicznych z siedzibą w Warszawie, a także dwa centra operacyjne odpowiedzialne za realizację projektów dla klientów z poszczególnych regionów. Główną siedzibą spółki nadal pozostaną Katowice.

Biuro klientów strategicznych, którym kieruje Anna Rechnio, zawiera działy sprzedaży i marketingu. Za jego pośrednictwem ma być koordynowana bieżąca obsługa kluczowych klientów firmy, jak również pozyskiwanie nowych kontraktów i działania marketingowe.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie oddziału w Warszawie, aby usprawnić obsługę naszych klientów. Jest to również rynek o sporym potencjale. W Warszawie mieści się większość siedzib firm, które w przyszłości mogą być zainteresowane korzystaniem z naszych usług — mówi Anna Rechnio.

Oferta firmy obejmuje m.in. wdrożenia elektronicznych repozytoriów dokumentów i danych oraz rozwiązań obiegu dokumentów opartych na aplikacjach różnych producentów.

 

KA

Udostępnij