23.04.2012

ArchiDoc kontynuuje współpracę z ING Bankiem Śląskim

ING Bank Śląski przedłużył kontrakt z firmą ArchiDoc. Spółka z Grupy Outsourcing Experts od 2009 roku kompleksowo zarządza procesami kancelaryjnymi w Banku. Nowa umowa została podpisana na 2 lata z możliwością jej przedłużenia.

ING Bank Śląski przedłużył kontrakt z firmą ArchiDoc. Spółka z Grupy Outsourcing Experts od 2009 roku kompleksowo zarządza procesami kancelaryjnymi w Banku. Nowa umowa została podpisana na 2 lata z możliwością jej przedłużenia.

ArchiDoc – na potrzeby ING Banku Śląskiego – rozwinął i dopasował autorski system do zarządzania procesami kancelaryjnymi – INDO-SNOK. Aplikacja pozwala na kategoryzowanie dokumentów i dystrybuowanie ich między jednostkami organizacyjnymi, co w konsekwencji skraca czas przekazywania korespondencji oraz znacznie usprawnia obieg informacji.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, Bank bez konieczności skanowania całości wolumenu, zyskał pełną kontrolę nad statusem opracowania każdego dokumentu. Wykorzystanie systemu kodów kreskowych i przenośnych czytników przez kurierów ArchiDoc, pozwoliło na automatyczne zapisywanie wszelkich informacji związanych zarówno z osobą pobierającą korespondencję, miejscem jak i czasem jej przekazania. Jest to bardzo istotne szczególnie w przypadku przesyłek imiennych i poufnych, których nie można otwierać i skanować w kancelarii.

„Współpraca z instytucjami z sektora finansowego jest dla nas kluczowa w kontekście rozwijania dodatkowych kompetencji branżowych. Przedłużenie kontraktu z ING Bankiem Śląskim, z którym pracujemy od 2009 roku, jest potwierdzeniem tego, że opracowane przez nas rozwiązania dobrze sprawdzają się w codziennej pracy. Fakt że kolejny klient chce kontynuować z nami współpracę jest dla nas powodem do dumy” – mówi Konrad Rochalski, Prezes Zarządu ArchiDoc.

Wsparcie Archidoc w dziedzinie outsourcingu zarządzania dokumentami i obsługi procesów back-office dla działalności banków, firm leasingowych, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych zostało docenione przez miesięcznik ekonomiczny Home&Market – spółka z Grupy Outsourcing Experts otrzymała w 2011 roku certyfikat ‘Najlepszego partnera instytucji finansowych’.

Aktualnie w portfolio spółki ArchiDoc z Grupy Outsourcing Experts znajdują się aż 3 z 4 wiodących na polskim rynku banków, które korzystają z nowoczesnej obsługi procesów kancelaryjnych w modelu zewnętrznym. ArchiDoc współpracuje w tym zakresie – poza ING Bankiem Śląskim – również z bankiem Millenium. Ponadto, firma realizuje kontrakt na rzecz Getin Noble Bank SA. ArchiDoc realizował również projekty między innymi dla: Banku Pekao, Citibanku Handlowego, Kredyt Banku oraz firm z branży ubezpieczeniowej, jak np. PZU, Warta czy Uniqa.

Udostępnij