31.01.2019

ArchiDoc wyróżniony Diamentem Forbesa 2019

ArchiDoc S.A znalazł się w gronie najszybciej rozwijających się firm według rankingu miesięcznika Forbes. W zestawieniu uwzględniono podmioty, które osiągnęły największy przeciętny wzrost wartości w latach 2013 – 2017.

ArchiDoc znalazł się w gronie najszybciej rozwijających się firm według rankingu miesięcznika Forbes. W zestawieniu uwzględniono podmioty, które osiągnęły największy przeciętny wzrost wartości w latach 2013 – 2017.

Ranking Diamentów Forbesa został opracowany przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska we współpracy z redakcją Forbes. Podczas przygotowywania listy badano m.in. takie wskaźniki jak wynik finansowy, płynność, wartość kapitałów własnych i wiarygodność biznesowa.Diament Forbesa to dla nas bardzo cenne i prestiżowe wyróżnienie, potwierdza, że rozwijając nasz biznes zmierzamy w dobrym kierunku. Jednocześnie wzmacnia wizerunek ArchiDoc jako wiarygodnego partnera biznesowego dla naszych klientów
– powiedział Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc z Grupy OEX.

ArchiDoc został wyróżniony w kategorii firm z przychodami ze sprzedaży do 50 mln złotych. To już drugi Diament Forbesa, który otrzymała spółka.

Więcej informacji o rankingu jest dostępnych na stronie: https://www.forbes.pl/diamenty/2019

Udostępnij