28.03.2008

ArchiDoc wyróżniony za jakość usług

Firma ArchiDoc otrzymała tytuł „Jakość Roku 2007” w kategorii „usługa” w ramach Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach.

Program organizowany jest przez redakcję Biznes Raportu Gazety Prawnej i Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, a jego celem jest promowanie jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej prowadzonej przez polskie przedsiębiorstwa na rynku krajowym.

– Przyznany ArchiDoc tytuł Jakość Roku 2007 podkreśla efekty naszej długotrwałej pracy nad poziomem usług świadczonych przez firmę. Jednocześnie uświadamia, że nawet na dopiero rozwijającym się rynku outsourcingu procesów biznesowych możliwe jest prowadzenie działalności z zachowaniem norm jakości na bardzo wysokim poziomie – mówi Piotr Cholewa, Prezes Zarządu ArchiDoc.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 80 przedsiębiorstw z całej Polski. Tytuł „Jakość Roku 2007” przyznawany był w trzech kategoriach: produkt, usługa i innowacja.

To już kolejne odznaczenie potwierdzające najwyższą jakość usług oferowanych przez ArchiDoc. Wcześniej firma została uhonorowana godłem „Teraz Polska” oraz „Śląską Nagrodą Jakości”.

Udostępnij