22.12.2008

Strona ArchiDoc wyróżniona w konkursie Webstarfestival

Strona internetowa ArchiDoc otrzymała wyróżnienie w konkursie Webstarfestival w kategorii „Usługi profesjonalne”. Konkurs odbywał się już po raz czwarty. Ogłoszenie wyników i uroczysta gala odbyły się 9 grudnia w Warszawie.

Strona internetowa ArchiDoc otrzymała wyróżnienie w konkursie Webstarfestival w kategorii „Usługi profesjonalne”. Konkurs odbywał się już po raz czwarty. Ogłoszenie wyników i uroczysta gala odbyły się 9 grudnia w Warszawie.

webstarWebstarfestival to jedyny polski konkurs na najlepsze strony internetowe, odbywający się w Internecie. Twórcy lub właściciele WWW mogli zgłaszać swoje strony w 28 kategoriach. Jury – Akademia Internetu – złożone jest z laureatów ubiegłorocznych edycji Webstara oraz przedstawicieli polskiego przemysłu internetowego wyznaczonego przez organizacje branżowe. Głosowanie odbywa się w trzech etapach. W pierwszej fazie jury konkursu dokonuje selekcji zgłoszeń i wybiera najciekawsze projekty, a następnie odbywają się dwa niezależne głosowania Internautów i Akademii. W sumie oddano 36.875 głosów. Na stronę www.archidoc.pl w kategorii Usługi Profesjonalne oddano 10,18% głosów.

„Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza witryna była przede wszystkim funkcjonalna, a także stanowiła wiarygodne i aktualne źródło informacji. Dbamy o to, by nawigacja była bardzo intuicyjna i pomagała internautom szybko odnajdywać najważniejsze dane o naszej firmie” – powiedziała Anna Zawadzka, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju ArchiDoc.
Kryterium oceny to przede wszystkim spełnianie założeń strony WWW (w danej kategorii) oraz dostosowanie witryny do potrzeb jej użytkowników. Do tegorocznej edycji Webstara zgłoszono rekordową liczbę – 300 – projektów. Ogłoszenie laureatów i firm wyróżnionych miało miejsce 9 grudnia w warszawskim klubie M25.

Udostępnij