28.09.2009

Waldemar Nowicki Wiceprezesem ArchiDoc

ArchiDoc Sp. z o.o. rozszerzył struktury Zarządu. Stanowisko Wiceprezesa objął Waldemar Nowicki, który aktualnie odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie wszystkich pionów spółki.

ArchiDoc Sp. z o.o. rozszerzył struktury Zarządu. Stanowisko Wiceprezesa objął Waldemar Nowicki, który aktualnie odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie wszystkich pionów spółki.

Waldemar NowickiWaldemar Nowicki w firmie ArchiDoc pracuje od 2003 roku. Przed awansem, jako Dyrektor Zarządzający ds. Operacyjnych, nadzorował dwa Centra Operacyjne, Pion Informatyki, Departament Rozwoju Nowych Technologii oraz Dział HR. Odpowiadał za wszystkie procesy operacyjne związane z działalnością spółki w modelu BPO (Business Process Outsourcing), kulturę organizacyjną oraz system informacji wewnętrznej.

„Nowa struktura organizacyjna ArchiDoc pozwoli na skuteczniejszą realizację strategii rozwoju naszej spółki. Jesteśmy silną firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów back-office, jednak wciąż systematycznie pracujemy nad zwiększaniem udziału w rynku i ulepszaniem oferty. Jestem pewien, że dzięki wprowadzanym właśnie zmianom organizacyjnym, utrzymamy wysoki poziom jakości i konkurencyjności świadczonych przez nas usług” – mówi Piotr, Cholewa Prezes Zarządu ArchiDoc Sp. z o.o.

Waldemar Nowicki ma ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie usług, handlu oraz w logistyce. Poprzednio pracował dla takich firm, jak: Metro Real Estate Management, Tesco Polska, Kaufland Polska i Raben Spedycja. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. W czasie wolnym preferuje aktywny wypoczynek. Interesuje się historią, literaturą oraz podróżami, jednak jego największą pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna. Jest zawodnikiem II ligi ogólnopolskiej w futsalu.
 

Udostępnij