18.12.2007

17.12.2007, „Gazeta.pl”, Odświeżona strona www ArchiDoc

ArchiDoc, firma specjalizująca się w outsourcingu procesów back-office, uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej. Jest ona dostępna pod adresem http://www.archidoc.pl

Nowa wersja witryny posiada przejrzyste menu, eksponujące ofertę firmy, zarówno poprzez rodzaje usług świadczonych przez ArchiDoc (Mailing Room, Data Entry, Workflow Manager, Contact Office), jak i w oparciu o rozwiązania dedykowane dla poszczególnych branż: telekomunikacji, energetyki, bankowości, ubezpieczeń, przemysłu, handlu detalicznego i administracji publicznej.

W odświeżonym serwisie ArchiDoc znalazły się również najważniejsze informacje o firmie i jej klientach. Użytkownicy mogą ponadto zapoznać się z działem aktualności, opisującym bieżące wydarzenia z życia spółki oraz odrębną sekcję poświęconą zagadnieniom z zakresu bezpieczeństwa dokumentów i danych. Strona posiada także obszerną część informacyjną, gdzie można znaleźć artykuły dotyczące rynku outsourcingu. „Nowy serwis internetowy stanowi jeden z ważniejszych elementów strategii marketingowej naszej firmy i ma podkreślać kompetencje ArchiDoc w obszarze usług z zakresu outsourcingu back-office”, mówi Anna Zawadzka, Marketing Manager ArchiDoc.

Udostępnij