Aktualności

24.06.2024

Sztuczna inteligencja AI w zarządzaniu danymi i dokumentami

O tym, co się mówi w branży zarządzania danymi o AI, co może zrobić sztuczna inteligencja, a co jest tylko science fiction i jak można skutecznie odpowiedzieć na obawy dotyczące sztucznej inteligencji i chmury – opowiada Marcin Szal w ArchiDoc OASIS.

04.06.2024

ArchiDoc z nagrodą EMEA BPO of The Year

Zespół ArchiDoc został uhonorowany nagrodą EMEA BPO of The Year na konferencji ICC9 w Dubaju.

20.03.2024

Przygotuj swoją firmę na e-Doręczenia

Zastąpienie listów poleconych systemem elektronicznym jest od dawna postulowaną zmianą. I właśnie się to dzieje. Już niedługo usługa rejestrowanego doręczenia elektronicznego, czyli e-Doręczenia, stanie się w Polsce biznesową i urzędową codziennością.

01.02.2024

ArchiDoc kolejny raz Partnerem Premium firmy WEBCON

Partner Premium firmy WEBCON – po raz szósty z rzędu tytuł ten został przyznany spółce ArchiDoc. Tytuł ten uzyskujemy co roku licząc od 2019 roku, czyli od początku funkcjonowania statusu Partnera Premium. A przy tym jesteśmy partnerem WEBCON o najdłuższym stażu.

07.12.2023

Digitalizacja dokumentów – krok ku przyszłości

Pandemia COVID-19 znacząco zmodyfikowała sposób funkcjonowania biznesów, masowo przenosząc środowiska pracy do rzeczywistości wirtualnej. Standardem dla wielu firm stały się praca w trybie zdalnym i przetwarzanie cyfrowe, które wymagają wdrożenia odpowiednich rozwiązań umożliwiających efektywne działanie. Cyfrowa transformacja organizacji jest w obecnych czasach nie tylko rodzajem udogodnienia, ale i koniecznością.

28.11.2023

Zarządzanie dokumentami 360 stopni

O tym, co jest obecnie tematem numer jeden w zarządzaniu dokumentami, jak sytuacja gospodarcza wpływa na obiegi dokumentów w firmach i dlaczego ich sprawne działanie jest jak powietrze, czym jest zarządzanie dokumentami w modelu 360 stopni – opowiada Marcin Ogrodnik, reprezentujący obszar sprzedaży w ArchiDoc.

30.10.2023

ArchiDoc nominowany do Document Manager Awards. Jako jedyna firma z Polski

ArchiDoc, spółka z Chorzowa zajmująca się zarządzaniem dokumentami, archiwizacją i elektronicznymi obiegami dokumentów, została nominowana w kategorii „Dostawca outsourcingowy roku” w konkursie Document Manager Awards – jednego z najważniejszych w Europie wydarzeń branży zarządzania dokumentami i informacją, organizowanego przez londyński magazyn „Document Manager”.

20.10.2023

Grupa OASIS konsoliduje rynek zarządzania dokumentami w Polsce. ArchiDoc kupuje Business Archiv

ArchiDoc przejął 100 proc. udziałów w firmie Business Archiv, zajmującej się przechowywaniem dokumentów i zarządzaniem nimi. To pierwsza akwizycja ArchiDoc, który w ostatnich latach podwoił biznes tylko w oparciu o wzrost organiczny. To także realizacja europejskiej strategii ekspansji Grupy OASIS, właściciela ArchiDoc.

10.10.2023

[case study] Zarządzanie pełnym cyklem życia dokumentacji dla klienta z branży energetycznej

Dla klienta z sektora paliwowego Grupa OASIS stworzyła e-Archiwum dając bieżący dostęp do dokumentacji z ponad 2500 pudeł i indeksując 35 000 rekordów.