16.10.2006

Akademia Squasha ArchiDoc

W dniach 10-11 października 2006 r. w warszawskim klubie Kahuna odbyła się „Akademia Squasha ArchiDoc” – cykl lekcji squasha dla Klientów firmy, prowadzonych przez Marcina Kozika – wicemistrza Polski w tej grze.

Uczestnicy Akademii mogli się zapoznać z technikami i zasadami squasha, jak też udoskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonego nauczyciela. Marcin Kozik trenuje grę w squasha od 10 lat, a w turniejach krajowych bierze udział od 2003r. W tym czasie zwyciężył w około 14 ogólnopolskich zawodach i trafił na pierwsze miejsce ogólnopolskiego rankingu Polskiej Federacji Squasha. Jest dwukrotnym Wicemistrzem Polski w 2005r. i 2006r., a także Mistrzem Polski w kategorii Master 35+ w 2005r. i 2006r. Sportowiec wykazał dużo cierpliwości i zaangażowania, aby nauczyć początkujących graczy. Dzięki jego cennym wskazówkom, już po  krótkiej lekcji wszyscy wytrwale odbijali piłeczkę. Trening okazał się ciekawą formą spędzania wolnego czasu i zachęcił uczestników do regularnej gry.

Z zaproszenia skorzystało łącznie 30 osób, które pozytywnie oceniły pomysł ArchiDoc. Akademia Squasha cieszyła się dużą popularnością zarówno w tym, jak i ubiegłym roku. Mamy nadzieje, że równie udana impreza będzie w przyszył roku, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

Firma ArchiDoc była również sponsorem IV Europejskiego Pucharu Narodów w Squasha, który odbył się w Warszawie w dniach 28-30 września 2006 roku.

Opinie uczestników:
"Super zabawa, świetna atmosfera, szkoda że tak krótko. Życzę wielu sukcesów Panu Marcinowi i mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy na korcie".

Marcin Czartoszewski
Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A.

Udostępnij