14.12.2009

ArchiDoc Gazelą Biznesu 2009

ArchiDoc Sp. z o. o. został laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2009. Już po raz 10. redakcja Pulsu Biznesu wyróżniła dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie.

ArchiDoc Sp. z o. o. został laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu 2009. Już po raz 10. redakcja Pulsu Biznesu wyróżniła dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Konkurs odbywa się pod patronatem Krajowej Izby Gospodarczej przy współpracy z firmą Coface Poland.

„Firma ArchiDoc działa na polskim rynku od ponad 15 lat. W tym czasie z małego lokalnego archiwum, przekształciliśmy się w dużą, ogólnopolską spółkę świadczącą kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu zarządzania dokumentami. To dla nas ogromy zaszczyt dołączyć do grona Gazel Biznesu – firm, które notują stabilny wzrost przychodów, a dla swoich klientów są wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym. Cieszymy się, że wysokie standardy naszej pracy zostały docenione przez kapitułę konkursu” – mówi Konrad Rochalski, Prezes Zarządu ArchiDoc.

Wyróżnienie w konkursie Gazele Biznesu dowodzi wysokiej jakości usług świadczonych przez ArchiDoc. W 2006 roku spółka za usługę zarządzania korespondencją została wyróżniona Godłem „Teraz Polska”, natomiast w 2008 roku znalazła się w gronie 10 najlepszych firm outsourcingowych w Polsce, uzyskując tytuł „Rzetelny Outsourcer Roku 2008”. W lutym 2009 roku ArchiDoc już po raz drugi został laureatem konkursu „Jakość Roku 2008” organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z „Gazetą Prawną” oraz zdobył złoty „Laur Klienta 2009” w kategorii zarządzanie dokumentami. ArchiDoc uzyskał także tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play” oraz wyróżnienie w trzeciej edycji rankingu „Diamenty Forbes’a”.

Udostępnij