22.12.2008

ArchiDoc Przedsiębiorstwem Fair Play 2008

ArchiDoc Sp. z o.o. został laureatem XI edycji ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Konkurs polega na ocenie zarówno sposobu i stylu prowadzenia przedsiębiorstwa, jak również wyników ekonomicznych oraz jakości oferowanych produktów i usług.

ArchiDoc Sp. z o.o. został laureatem XI edycji ogólnopolskiego programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Konkurs polega na ocenie zarówno sposobu i stylu prowadzenia przedsiębiorstwa, jak również wyników ekonomicznych oraz jakości oferowanych produktów i usług. Celem programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Image„Cieszymy się, że prowadzony przez ArchiDoc styl działalności pokazuje, że osiąganie znakomitych wyników finansowych można pogodzić ze stosowaniem dobrych praktyk biznesowych oraz zasad etycznych. Miejsce w elitarnej grupie „Przedsiębiorstw Fair Play” jest wyraźnym sygnałem dla naszych aktualnych oraz potencjalnych partnerów, klientów i pracowników, że jesteśmy podmiotem godnym zaufania, stosującym jasne i przejrzyste zasady współpracy” – powiedział Piotr Cholewa, Prezes Zarządu ArchiDoc.

Idea konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play" ma wieloletnią tradycję. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, a jego organizatorem jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W ciągu dziesięciu dotychczas przeprowadzonych edycji przyznanych zostało 4736 certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play”.
Nagrody i certyfikaty tegorocznej edycji konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2008” zostały wręczone podczas Wielkiej Gali Finałowej, która odbyła się 5 grudnia w Warszawie. W imieniu ArchiDoc statuetkę odebrał Marek Bronder, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Rozwoju.

W 2008 roku firma ArchiDoc otrzymała także tytuł „Rzetelny Outsourcer” i znalazła się w gronie 10 najlepszych firm outsourcingowych w Polsce. W 2006 roku za outsourcing zarządzania korespondencją spółka została uhonorowana godłem Teraz Polska. ArchiDoc posiada także tytuł „Jakość roku 2007” w kategorii Usługa przyznany w ramach Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach.

Udostępnij