11.08.2014

ArchiDoc z drugą nagrodą Outsourcing Star

Spółka ArchiDoc, otrzymała drugą z rzędu nagrodę Outsourcing Star w kategorii „Zarządzanie dokumentami”. Wyróżnienie jest przyznawane najszybciej rozwijającym się organizacjom outsourcingowym w Polsce.
 

Spółka ArchiDoc, otrzymała drugą z rzędu nagrodę Outsourcing Star w kategorii „Zarządzanie dokumentami”. Wyróżnienie jest przyznawane najszybciej rozwijającym się organizacjom outsourcingowym w Polsce.

ArchiDoc jest jednym z największych polskich podmiotów działających na rynku usług z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back – office. Spółka posiada 3 nowoczesne centra operacyjne, w których na formę elektroniczną przetwarza ponad 140 milionów stron rocznie i przechowuje ponad 2,5 miliarda dokumentów. Rocznie ArchiDoc obsługuje 450 klientów. 

Jestem bardzo dumny, że ArchiDoc już po raz drugi otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Od ponad 20 lat budujemy naszą pozycję na rynku. Każda nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy swoją pracę i jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym dla naszych klientów – powiedział Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc S.A.  

W 2015 roku spółka także została uhonorowana statuetką Outsourcing Star w kategorii „Zarządzanie dokumentami”. ArchiDoc posiada również dwa tytuły Rzetelnego Outsourcera oraz szereg innych prestiżowych wyróżnień, m.in. Diament Forbesa,
Jakość Roku czy Złoty Laur Klienta.

Outsourcing Stars to jedyny niekomercyjny konkurs branżowy w Polsce, organizowany przez Fundację Pro Progressio. W tym roku nagrody w 12 kategoriach zostały
przyznane już po raz trzeci.
 

Udostępnij