11.03.2013

Gazeta Ubezpieczeniowa, ArchiDoc: rozszerzenie kontraktu z PZU

ArchiDoc z Grupy OEX, firma z branży zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów back-office, prowadzi kompleksową obsługę kancelaryjną w centrali największego polskiego ubezpieczyciela.

ArchiDoc z Grupy OEX, firma z branży zarządzania dokumentami i outsourcingu procesów back-office, prowadzi kompleksową obsługę kancelaryjną w centrali największego polskiego ubezpieczyciela. To rozszerzenie zakresu trwającej od 2010 r, współpracy obu podmiotów. Od tego czasu spółka z Grupy OEX buduje centralne archiwum PZU SA i PZU Życie.

ArchiDoc w ramach kontraktu odpowiada za przyjmowanie, sortowanie, rejestrację i wysyłanie przesyłek zwykłych, poleconych oraz kurierskich. Miesięcznie kancelaria obsługuje blisko 40 tysięcy przesyłek. – Sektor ubezpieczeniowy – ze względu na zakres i skalę działalności firm – jest jednym z najbardziej perspektywicznych obszarów aktywności spółki ArchiDoc. Rozszerzenie dotychczasowego zakresu współpracy z Grupą PZU jest potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie obsługi back-office dedykowanej klientom z tej branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferujemy rozwiązania dokładnie dopasowane do specyfiki ich działania – podsumował Konrad Rochalski, prezes zarządu ArchiDoc.

Do grona ubezpieczeniowych klientów ArchiDoc należą też m.in.Compensa, UNIQA oraz Warta.

(ArchiDoc)
 

Udostępnij