13.02.2018

Nowy członek zarządu ArchiDoc

Do zarządu ArchiDoc dołączył Janusz Dziurzyński, wieloletni dyrektor globalnego centrum usług Procter & Gamble oraz członek zarządu ABSL.

Do zarządu ArchiDoc dołączył Janusz Dziurzyński, wieloletni dyrektor globalnego centrum usług Procter & Gamble oraz członek zarządu ABSL.

 

Janusz Dziurzyński jednocześnie objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu w Grupie OEX. Będzie odpowiadał za rozwójusług spółek z Grupy OEX w Polsce i za granicą.

Janusz Dziurzyński od ponad 20 lat jest związany z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Od 1995 r. pracował w strukturach Procter & Gamble, gdzie w ostatnich latach zajmował stanowisko dyrektora IT Global Business Services. Odpowiadał m.in. za stworzenie największego centrum usług IT P&G w Europie, obsługującego kluczowe globalne procesy firmy. Jest także jednym z twórców i członkiem zarządu ABSL – Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych.

Janusz Dziurzyński dotychczas zrealizował wiele regionalnych i globalnych projektów z zakresu analityki, wspierania decyzji, sprzedaży, marketingu, planowania i logistyki. Przez kilka lat pracował w centrali Procter & Gamble w Szwajcarii.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA Szkoły Biznesu PW, sygnowany przez HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH Norwegian School of Economics.

Udostępnij