02.12.2009

Pozytywny audyt ISO

ArchiDoc Sp. z o. o. uzyskał pozytywną ocenę międzynarodowego ośrodka certyfikującego TUV dla wdrożonego w firmie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2008.

ArchiDoc Sp. z o. o. uzyskał pozytywną ocenę międzynarodowego ośrodka certyfikującego TUV dla wdrożonego w firmie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2008. Certyfikat stanowi gwarancję wysokiego poziomu oferowanych przez ArchiDoc usług i jednocześnie pokazuje, że organizacja prowadzona jest w sposób sprawny, przejrzysty i zorientowany na potrzeby klientów.

Spółka wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2001 w 2006 roku. Pozwoliło to usystematyzować procesy biznesowe oraz udoskonalić organizację pracy. Pozytywny wynik przeprowadzonego audytu potwierdził, że firma utrzymuje międzynarodowe standardy jakościowe w takich obszarach jak obsługa dokumentów i korespondencji klienta, archiwizowanie dokumentów oraz ich udostępnianie, projektowanie oraz sprzedaż usług, procesy zarządzania.

„Wysoka jakość usług to znak rozpoznawczy ArchiDoc. Firma od początku działalności przykłada do tego szczególną wagę, co procentuje zaufaniem, jakim obdarzają nas klienci. Przedłużenie certyfikatu ISO pokazuje, że systematycznie dbamy o najwyższe standardy systemu zarządzania. Nie ograniczamy się jednak jedynie do utrzymania stanu bieżącego, ale wciąż udoskonalamy stosowane rozwiązania, tak aby wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów” – mówi Paweł Piotrowski, Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Certyfikat ISO jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez ArchiDoc usług, na każdym etapie ich realizacji. Pozytywnie wpływa na jakość prowadzonych w firmie procesów, a także przyczynia się do wzrostu zaangażowania i odpowiedzialności pracowników za jakość usług oraz jakość pracy. Posiadanie systemu jakości ISO pomaga skuteczniej konkurować na rynku, a także ułatwia ubieganie się o dotacje z funduszy unijnych.


 

Udostępnij