19.06.2007

Przedstawienie teatralne dla naszych klientów

10 maja 2007 roku spotkaliśmy się z naszymi Klientami i Partnerami w Teatrze Polonia w Warszawie, aby świętować kolejny udany rok w działalności firmy ArchiDoc.

Było nam bardzo miło, że goście tak licznie i zdecydowali się spędzić ten wieczór wraz z nami. Widok tylu znajomych twarzy bardzo nas ucieszył i utwierdził w przekonaniu, że wybraliśmy właściwą drogę prowadzenia biznesu. To także dowód na to, że przyjęła się teatralna forma naszych corocznych spotkań i mamy nadzieję, że ten majowy wieczór miło zapisał się w pamięci wszystkich obecnych gości.

Tradycyjnie gospodarzem takich wydarzeń jest Prezes ArchiDoc – Piotr Cholewa, jednak w tym roku z ważnych powodów rodzinnych nie mógł świętować razem z nami. Przed spektaklem w imieniu Prezesa naszych gości powitał Marek Bronder, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju. Na scenie towarzyszyła mu Maria Seweryn. Aktorka przeczytała osobisty list od Krystyny Jandy, która ze względu na problemy zdrowotne nie mogła tego wieczoru wystąpić. Mamy nadzieję, że nieoczekiwana zmiana w repertuarze nikomu z Państwa nie popsuła nastroju i wszyscy bawili się doskonale. Sądząc po reakcjach publiczności spektakl „Stefcia Ćwiek w szponach życia” w reżyserii Krystyny Jandy spodobał się naszym gościom, na co bez wątpienia wpłynęła doskonała obsada w wykonaniu Agnieszki Krukówny, Zofii Merle, Violi Arlak oraz Michała Pieli. Po spektaklu we foyer teatru odbył się uroczysty bankiet, gdzie do późnego wieczora bawiliśmy się wspólnie z naszymi gośćmi.

Pełna fotrelacja z imprezy

Udostępnij