12.06.2007

Rozwiązania do zarządzania dokumentami ArchiDoc usprawniają obsługę zamówień ADSL

Nasza firma wprowadziła do swojej oferty obsługę dokumentów związanych z zamówieniami usług ADSL (Assymetric Digital Subscriber Line).

Technologia umożliwia asymetryczny dostęp do Internetu, w którym transfer danych do użytkownika przebiega szybciej niż ich przesyłanie w odwrotną stronę. Usługa jest przeznaczona dla operatorów telekomunikacyjnych, którzy w najbliższym czasie planują uruchomić sprzedaż produktów i usług w technologii ADSL i spodziewają się dużej liczby zamówień ze strony swoich klientów – zarówno indywidualnych, jak też biznesowych.

W ramach dedykowanej dla Klienta usługi ArchiDoc będzie przyjmował i digitalizował dokumentację związaną z zamówieniami i zleceniami usług ADSL, która następnie będzie rejestrowana w systemach informatycznych firm telekomunikacyjnych. Rozwiązanie zostało oparte na autorskim  repozytorium elektronicznym, do którego będą trafiały obrazy zeskanowanych dokumentów.  Usługa obejmie także tradycyjną archiwizację: zleceń, umów ramowych oraz protokołów z realizacji. Do obsługi procesu oddelegował specjalną grupę  pracowników firmy, którzy dziennie są w stanie przetworzyć nawet kilkadziesiąt tysięcy dokumentów. System wprowadzony przez ArchiDoc ma na celu usprawnienie obsługi klientów oraz pomoc rozliczeniach pomiędzy operatorami.

Udostępnij