12.02.2008

Softex Data dostarczy BPM dla ArchiDoc

Firma ArchiDoc podpisała umowę partnerską ze spółką Softex Data, polskim dostawcą systemów klasy Business Process Management (BPM). Współpraca obu firm to element realizacji strategii ArchiDoc w zakresie rozwoju oferty usług wspieranych przez rozwiązania do zarządzania procesami biznesowymi.

W ramach umowy Softex Data będzie dostarczać ArchiDoc oprogramowanie WorkflowGen firmy Advantys, wspierające obieg dokumentów w firmie.

– W związku z planowanym rozwojem naszych usług podjęliśmy decyzję o unowocześnieniu dotychczas wykorzystywanego oprogramowania. Wybierając partnera koncentrowaliśmy się na jego wiedzy i doświadczeniu w obszarze wdrożeń tej klasy systemów, jak również możliwości łatwego dostosowania rozwiązania do potrzeb naszych klientów. Zastosowanie WorkflowGen pozwoli wzbogacić dotychczasową ofertę ArchiDoc, o bardziej zaawansowane usługi z zakresu przepływu informacji w przedsiębiorstwach – mówi Marek Bronder, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Rozwoju ArchiDoc.

WorkflowGen to system zarządzania realizacją procesów i obiegiem dokumentów w przedsiębiorstwie zapewniający automatyzację rutynowych procedur (np. obsługi zamówień, obiegu faktur czy reklamacji) oraz kontrolę procesów decyzyjnych. Dzięki wbudowanym narzędziom graficznego opisu procesów możliwa jest szybka implementacja rozwiązania, a jego rozbudowana funkcjonalność pozwala na zastosowanie nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych procesów. System jest dostosowany do wymogów norm ISO i standardów europejskich.

Udostępnij